Dysponent /-ka (m/w/d) w transporcie międzynarodowym

Do siedziby głównej w Bremerhaven poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dysponent /-ka  (m/w/d) w transporcie międzynarodowym. Jeżeli posiada Pan/ Pani doświadczenie na stanowisku dysponent lub na podobnych stanowiskach bardzo chętnie poznamy Pana/ Panią bliżej!

Opis stanowiska:

– planowanie transportów na terenie Niemiec oraz Europy Zachodniej
– efektywna realizacja zleceń transportowych
– znajomość i egzekwowanie przepisów socjalnych

Wymagania:

– w najlepszym przypadku wykształcenie zawodowe: „Kaufmann für Spedition und Logistikdienstleistung“ (m/w/d)
– wymagana jest znajomość języka polskiego
– wymagane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku dysponent pojazdów ciężarowych lub na podobnym stanowisku
– zorientowanie w geografii
– znajomość pakietu MS-Office
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– samodzielność i optymalny sposób pracy
– nowacyjność i kreatywność
– skuteczność i odpowiedzialność

Nasza oferta:

Oferujemy Panu/ Pani zróżnicowane zadania w dynamicznym zespole (o płaskiej strukturze), korzystajacym zarówno z innowacyjności młodych pracowników jak i wiedzy doświadczonych kolegów.

Proponujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze, bez pracy na zmiany czy w weekendy!

Jeśli istnieje taka potrzeba, ma Pan/ Pani możliwość dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

Zostań cześcią naszego zespołu i złóż podanie, przedkładając: list motywacyjny, życiorys, zdjęcie, kopie świadectw, za pośrednictwem poczty albo mailowo:

Würfel Spedition GmbH, Frau Christine Busse, Hoebelstraße 35, 27572 Bremerhaven,

Tel. +49 471 9795 162 lub na: bewerbung@wuerfel.com